قوانین ما

🔴 کلیه حقوق تولید و نشر فایل های آموزشی ( کتاب، کد، جزوه و ... ) مطابق قانون حقوق مولفان و مصنفان و هنرمندان، برای ناشر محفوظ و منحصرا متعلق به مجموعه هورویدا است. لذا هر گونه استفاده از کل یا قسمتی از مطالب، اشکال، نمودارها، جداول تصاویر، کدها در دیگر کتب، مجلات، نشریات، سایت ها و موارد دیگر و نیز هر گونه استفاده از کل یا قسمتی از فایل به هر شکل از قبیل هر نوع چاپ، پرینت، عکس برداری، نشر الکترونیکی، هر نوع انتشار به صورت اینترنتی، لوح فشرده، فایل صوتی یا تصویری و غیره بدون اجازه کتبی از مجموعه شرکت نام آوران هورویدا، ممنوع و غیرقانونی بوده و شرعا حرام است و متخلفین نیز تحت پیگرد قانونی و قضایی قرار می گیرند.

🔴 با توجه به اینکه هیچ یک از فایل ها مجموعه شرکت نام آوران هورویدا جز در قالب سایت ارائه نشده است، در صورتی که هر سایتی اقدام به نشر فایل ها چه به صورت کلی و چه به صورت بخش بخش نماید، توسط کارشناسان امور اینترنتی این مجموعه، که به طور روزانه به بررسی محتوای سایت ها  می پردازند، بررسی و در صورت مشخص شدن هر گونه تخلف، ضمن اینکه این کار از نظر قانونی غیرمجاز و از نظر شرعی حرام می باشد، وکیل قانونی شرکت نام آوران هورویدا از طریق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، پلیس فتا (پلیس رسیدگی به جرایم رایانه ای و اینترنتی ) و نیز سایر مراجع قانونی اقدام به مسدود نمودن سایت متخلف کرده و طی انجام مراحل قانونی و اقدامات قضایی، خاطیان را مورد پیگرد قانونی و قضایی قرار داده و کلیه خسارات وارده به این مجموعه از متخلف اخذ می گردد.

🔴 خرید، فروش، تهیه، استفاده و مطالعه از روی نسخه غیراصلی منتشر شده در سایت رسمی شرکت نام آوران هورویدا، از نظر قانونی غیرمجاز و شرعا نیز حرام می باشد.